влевовправо

ГАЙКОВЕРТ АКУМУЛЯТОРНИЙ ROBUR PI-LI 050 (В КЕЙСІ)
- В наличии
3 983 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт ударний Robur PI-Li 050 - належить до класу професійного інструменту. Пряме його призначення - це закручування/відкручування гайок. Завдяки зручно розташованій ручці, якою оснащений гайковерт, Ваша робота стає легкою і комфортною.
Характеристика:
- Кількість обертів за хвилину, об/хв: 0-1400, 0-2500
- Електронне управління зусилля
- Крутний момент, Нм: 250
- Ємність акумулятора, А/год: 2
- Напруга живлення, В: 20
- Вага, кг: 4
Особливості:
- Високий крутний момент
- Реверс
- Led підсвічування робочої зони
- Індикатор рівня заряду
- Ергономічний дизайн
- Відмінно збалансований для будь-якого виду робіт
- Корпус з ударостійкого пластику
- Поставляється в персональному пластиковому кейсі
Комплектація:
- Гайковерт акумуляторний Robur PI-Li 050
- 2 акумулятори
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
- Ремінець
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robur |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Стан | Новий |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 250 H*m |
| Вага | 4 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Robur |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 250 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 983 ₴



