влевовправо

БОЛГАРКА (ШЛІФМАШИНА) VORSKLA ПМЗ 1,5/180В
- В наличии
1 381 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка VORSKLA ПМЗ 1,5/180В - універсальний високопродуктивний інструмент побутового класу, яким можна виконувати різання, зачистку, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів.
Особливості:
- Надійний та потужний двигун
- Блокування шпинделя для зручної заміни круга
- Зручна додаткова рукоятка
- Ергономічний дизайн
- Вимикач із блокуванням від випадкового ввімкнення
- Плавний пуск і обмеження пускового струму
- Алюмінєвий корпус редуктора
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість обертів: 8000 об/хв
- Діаметр диска: 180 мм
- Плавний пуск
Комплектація:
- болгарка VORSKLA ПМЗ 1,5/180В
- бічна ручка
- ключ
- захисний кожух
- коробка
- керівництво користувача
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
- Цена: 1 381 ₴



