влевовправо

БОЛГАРКА (ШЛІФМАШИНА) VORSKLA ПМЗ 2360/230
- В наличии
2 071 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка VORSKLA ПМЗ 2360/230 - універсальний високопродуктивний інструмент професійного рівня, яким можна виконувати різання, зачистку, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів.
Особливості:
- Надійний та потужний двигун
- Блокування шпинделя для зручної заміни круга
- Зручна додаткова рукоятка
- Ергономічний дизайн
- Вимикач із блокуванням від випадкового ввімкнення
- Плавний пуск і обмеження пускового струму
- Алюмінєвий корпус редуктора
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 2360 Вт
- Кількість обертів: 6500 об/хв
- Діаметр диска: 230 мм
- Плавний пуск
Комплектація:
- болгарка VORSKLA ПМЗ 2360/230
- бічна ручка
- ключ
- захисний кожух
- коробка
- керівництво користувача
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2360 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2360 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 071 ₴




