влевовправо

ПИЛА ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА GOOD LUCK SUPER ECS 2850/405
- В наличии
2 974 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила GOOD LUCK SUPER ECS 2850/405 чудово підійде для будівельних робіт, заготівлі дров і догляду за садом. Система автоматичного змащування ланцюга значно спростить використання пили та забезпечить рівномірне змащування потрібних вузлів. Щоб убезпечити оператора, GOOD LUCK SUPER ECS 2850/405 оснащено кнопкою блокування ввімкнення та інерційним важелем для аварійного гальма ланцюга.
Особливості:
- Поздовжнє розташування двигуна
- Висока швидкість ланцюга
- Автоматичне змащування ланцюга
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Вікно для контролю масла
- Кнопка блокування випадкового ввімкнення
Комплектація:
- Пила ланцюгова GOOD LUCK SUPER ECS 2850/405
- Пильна шина
- Пиляльний ланцюг
- Ключ
- Чохол
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GOODLUCK |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Вес | 5.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 974 ₴




