
АКУМУЛЯТОРНИЙ ШУРУПОКРУТ KRAISSMANN 103 ABS-BL 16.8/45 NM (В КЕЙСІ)
- В наличии
1 805 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- маленький та компактний розмір
- дві АКБ
- кейс
- безщітковий мотор
- швидка зарядка
- металевий патрон
Характеристика:
- Напруга АКБ: 16,8 В
- Ємність АКБ: 1500 мАг
- Кількість обертів: 0-400/0-1500 об/хв
- Крутний момент: 45 Нм
- Діаметр патрону: 10 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 805 ₴
