влевовправо

Підрізувач трави та кущоріз акумуляторний Procraft PGH2000 (без акб та зп)
- Нет в наличии
1 500 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 1200 об/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Вібрація | 2,19 м/с2, К = 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX1 |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Ємність аккумулятору | 2 Аг; 4 Аг |
| Ширина різу ножа ножиць для трави | 93 мм |
| Довжина обрізки обрізного ножа | 170 мм |
| Рівень звукового тиску для ножиц | LpA = 59,3 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для ножиць | LwA = 74,8 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску для підрізача | LpA = 60,3 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для підрізача | LwA = 75 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Аккумуляторный кусторез |
- Цена: 1 500 ₴

