
Пила торцювальна Білорус ПТ 2300
- В наличии
3 915 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Торцювальна пила Білорус-ПТ 2300 - це надійний та ефективний столярний інструмент професійного та побутового застосування, за допомогою якого можна виконувати прямі та косі розпили деревини будь-якої твердості та порід. Високотехнологічна конструкція оснащена упорами та лінійками для точності різання, а компактні розміри дозволяють встановлювати та продуктивно працювати практично на будь-якій поверхні стільниць чи спеціальних підставок. Кут нахилу пильного полотна та робочого столу складає 45 градусів. Має високий крутний момент 5000 оборотів в хвилину і великий запас потужності 2300 Вт.
Зручна ручка та захисний кожух забезпечують комфорт та безпеку у процесі виконання поставлених завдань. Витривалий двигун пили Білорус-ПТ 2300 з повітряним охолодженням економний у споживанні електроенергії, має високий момент, що крутить, і сприяє стабільним оборотам при максимально допустимих навантаженнях. Для екологічно чистої атмосфери та підтримання порядку на робочому місці передбачено підключення пилососу.
| Основні характеристики | |
| Виробник | Білорус |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Вага (кг) | 4 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Технічні характеристики | |
| Кут пропила | 45-90 |
| Тип | Торцювальна пила |
| Максимальна кількість оборотів (об/хв) | 4800 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 1 |
| Діаметр диска (мм) | 210 |
| Потужність (Вт) | 2300 |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції | Блокування кнопки включення, підключення пилозбірника/пилососу, лазерний маркер |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Белорус |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 915 ₴
