
Акумуляторна міні ланцюгова пила Assistant АПЦ-20-8 БЩ (Безщітковий двигун, 2 акумулятори)
- В наличии
3 024 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Міні акумуляторна пила ланцюгова Assistant АПЦ-20-8 БЩ - компактний та ефективний інструмент, створений для швидкого та точного розпилювання деревини. З цією пилкою ви легко і швидко впораєтеся із завданнями з обрізки сучків, дрібних будівельних робіт та догляду за садом.
Завдяки невеликим розмірам та легкій вазі, Assistant АПЦ-20-8 БЩ ідеально підходить для роботи в обмежених просторах та зручний для транспортування. Однак незважаючи на свої компактні характеристики, пила має достатню потужність, щоб ефективно розпилювати дерев'яні матеріали.
Особливості Assistant АПЦ-20-8 БЩ
Ця модель оснащена акумуляторною батареєю в 20 В, що робить її зручнішою та мобільнішою без втрати продуктивності. Також незаперечною перевагою є безщітковий двигун, який забезпечує безшумну, ефективну та безпечну роботу даним інструментом.
Assistant АПЦ-20-8 БЩ – надійний помічник для домашніх майстрів та садівників. З нею виконання рутинних завдань з обробки дерева стане швидким та легким, дозволяючи вам досягти відмінних результатів.
Переваги Assistant АПЦ-20-8 БЩ:
- Потужний та надійний безщітковий двигун
- Висока ергономіка
- Міцний корпус
- Додатковий акумулятор та ланцюг в комплекті
| Основні характеристики | |
| Виробник | Assistant |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Технічні характеристики | |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Тип зарядного пристрою | Блок живлення |
| Тип акумулятора | li-ion |
| Швидкість обертання ланцюга (м/с) | 20 |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Місткість акумулятора (мАг) | 4 |
| Довжина шини (мм) | 203 |
| Час заряджання акумулятора (год) | 1.5 |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції | Безщітковий двигун |
| Комплектація | |
| Комплектація | Пластиковий кейс, 1 шина, 2 ланцюги, 2 акумулятори, зарядний пристрій |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Assistant |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 203 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 3 024 ₴






