Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості:
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3900/5400/6500 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Час зарядки акумулятора | до 2х годин |
| Клас захисту | II |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Двигун | Безщітковий |
Kомплектуючі
| Акумулятор | 1 шт - 4Аг |
| Диск | Відрізний - 1 шт |
| Додаткова рукоять | Є |
| Зарядний пристрій | 1 шт, слайдер |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
- Цена: 2 730 ₴








