Кутошліфувальна машинка PW1100E отримує живлення від побутової електричної мережі з номінальними параметрами, тому може використовуватися в домашніх умовах і на виробництві.
Значна потужність і розгін холостого ходу від 0 до 11000 обертів на хвилину забезпечують безвідмовну роботу інструменту з матеріалами практично будь-якої міцності. Передбачено плавний пуск і регулювання обертів, а так же стабілізація оборотів. Робочий механізм, мотор і кнопки управління забезпечені захистом від пилу, що збільшує термін експлуатації виробу.
Діаметр диска 125 мм дозволяє проводити роботи в умовах обмеженого простору без втрати якості й швидкості різу.
Кутова шліфмашина даної моделі відноситься до класу інструментів для професіоналів. Наявність шпинделя М14 дає можливість безперешкодної заміни робочих дисків і кіл. Форма виробу ергономічна і оптимальну вагу 2,4 кг дозволяють виконувати роботи без зайвих зусиль і трудовитрат. Шліфмашина PW1100E зручно лежить в руці, має не громіздкі габарити. Високий рівень захисту і довговічність всіх деталей і вузлів виробу контролюється заводом-виробником.
Властивості:
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 750 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4000-11000 об/хв |
| Вага | 2,4 Кг |
| Плавний пуск | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Регулювання оборотів | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Клас захисту | II |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IP20 |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,677 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова рукоять | Є |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Щітки | 1 - комплект. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 365 ₴







