Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 0-450/0-1475 об/хв |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Номінальна напруга | 20 В |
| 3 режими | свердління, свердління + удар, затягування |
| Акумулятор | 2, 4, 8 Аг |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72.14 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83.14 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | II |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,4 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Двигун | Безщітковий |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 20В 2Аг |
| Зарядний пристрій | Є, штекерний тип |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальное количество оборотов | 1475 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 575 ₴









