влевовправо

Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS30 (без акб та зп)
- В наличии
1 530 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості:
| Напруга | 20 В |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
| Максимальна глибина різу | 200 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Хід пили | 15 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 200 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 100 мм |
| Двигун | Щітковий |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Пилки | Немає |
| Упаковка | Картонна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Глубина пропила | 200 мм |
- Цена: 1 530 ₴







