Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1135
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Об'єм двигуна | 223 куб.см |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 18 л |
| Витрата палива | 0,36 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | до 12 ч |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Габаритні розміри | 610х450х470 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 48,500 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48.5 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
- Цена: 13 500 ₴

