Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1133
| Тип двигуна | Бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2800 В |
| Максимальна потужність | 3000 В |
| Об'єм двигуна | 208 куб.см |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Витрата палива | 0,36 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95/ газ |
| Час автономної роботи | до 10 ч |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Габаритні розміри | 605х445х450 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 41,400 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41.4 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
- Цена: 11 300 ₴

