
Генератор бензиновий інверторний 2.8/3 кВт, STORM INTERTOOL DT-1330
- Нет в наличии
14 000 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1330
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Об'єм двигуна | 208 куб.см |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Витрата палива | 0,36 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | до 4 ч |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Габаритні розміри | 480х370х288 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 26,000 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
- Цена: 14 000 ₴
