Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 3,4 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,5 - 4,0 мм |
| Режим роботи | MMA |
| Клас безпеки | IP21 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт - 1,5 м |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт - 1,5 м |
| Маска | 1 шт. |
| Щітка - молоток | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.5 мм |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 310 ₴










