
Коса бензинова Procraft T4500 NEW
- В наличии
4 320 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Бензокоса Procraft T4500 NEW - це професійний прилад, який можна використовувати в побутових і виробничих умовах. Корпус виконаний з міцного пластику і доповнений захисним покриттям. Спеціальні отвори для охолодження запобігають перегріванню інструменту.
У комплектацію входять 3 види ножа, які дозволяють працювати з різними видами рослинності:
- 3Т. Видаляє газонну траву і жорстку рослинність.
- 40Т. Застосовується для скосу високої трави, верболозу, борщівника.
- 40Т. Підходить для скошування чагарників, бур'яну, густих заростей, з додатковими трьома різами навколо вала.
Ємність паливного баку складає 1.2 літра і дозволяє експлуатувати інструмент протягом 2 годин. Максимальна частота обертання в 9000 обертів на хвилину забезпечує ефективну роботу за короткий термін.
Особливості Procraft T4500 NEW
Бензотриммер обладнаний ергономічною ручкою, на якій розташовується кнопка управління і курок. При застосуванні волосіні максимальна ширина робочої поверхні - 41.5 см. Нероз'ємна штанга знижує рівень вібрації і збільшує міцність приладу. Наявність зручного ременя дозволяє мінімізувати навантаження на руки й дає можливість працювати з бензокосами тривалий час.
| Потужність | 1200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Вага | 8,3 Кг |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Тип запуску | Ручний |
| Ширина скошування області | 415 мм |
| Ємність паливного бака | 1,2 л. |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 42,7 СС |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт |
| Довжина штанги | 150 см |
Kомплектуючі
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Диск | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 4 320 ₴









