влевовправо

Ланцюгова пила Procraft K2000 бічна
- В наличии
3 270 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1800 Вт |
| Плавний пуск | Є |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 15 м/хв |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 114 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 7.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Температура експлуатації | 0-35°C |
| Миттєва зупинка ланцюга | Є |
| Рівень захисту | IP20 |
| Аварійне гальмо | Є |
| Натяжка ланцюга | Без ключова |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ланцюг | 1 шт |
| Шина | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
- Цена: 3 270 ₴









