влевовправо

Штроборіз Procraft PM1700-150
- В наличии
6 300 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штроборіз Procraft PM1700-150 - професійний будівельний інструмент. За рахунок наявності потужного двигуна і міцних алмазних дисків вважається ідеальним рішенням для пристрою пазів в бетонних, кам'яних, цегляних поверхнях.
Інструмент застосовують для штробления стін з такою метою:
- прокладання електрокабеля;
- прокладення труб водопостачання та інших інженерних комунікацій.
- Штроборіз простий в експлуатації. Особливих навичок при роботі з ним не потрібно.
Під час роботи з інструментом вдається регулювати глибину різу. Наявність захисного кожуха запобігає травмуванню оператора.
Говорячи про інші переваги, варто відзначити:
- надійність в роботі;
- наявність функції плавного пуску, за рахунок якої знижена вібрація при ввімкненніі;
- відсутність вимог про спеціальні умови зберігання.
За будь-якої інтенсивності навантаження підтримується постійна швидкість обертання за рахунок константної електроніки. Інструмент доповнений системою пиловідведення, наявність якої дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1700 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 7000 об/хв |
| Вага | 6,0 Кг |
| Ріжуча здатність | 9-45 мм |
| Розмір диска | 150 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 2 алмазних |
| Зубило | Є |
| Кейс | Металевий |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Максимальная ширина паза | 45 мм |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 300 ₴






