влевовправо

Акумуляторна ланцюгова пила Iron Angel CDGS023
- В наличии
2 400 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Акумуляторна ланцюгова пила CDGS023
♦ двигун - безщітковий
♦ 21В
♦ акум. літій-іонн сумісний з акумуляторами MAKITA
♦ з індікацією заряду три світлодіоди
♦ безключовій натяг ланцюга
♦ полуавтоматичне замащування ланцюга
♦ шина 6" (15 см)
♦ швидкість ланцюга. м/сек: 6,5
♦ крок ланцюга 1/4", 28 ведучих зубів
♦ ширина ведучої ланки 1,1 мм
♦ система натягування ланцюга - безключова
♦ номінальна напруга: 21В
♦ місткість АКБ-MAKITA-type: 4.0 Аг
♦ індикатор заряду: є
♦ рівень шуму Дб(A): 63,5
переваги акумуляторної ланцюгової пили IRON ANGEL CDGS023 :
♦ -безключовій натяг ланцюга
♦ -напівавтоматичне змащування оливою ланцюга
♦ -зрозумілий індикатор заряду акумулятора зеленого кольору
♦ -легка, збалансована, конструкція
- Виробник: Iron Angel
- Гарантія: 12 місяців
- Артикул: 2011230
- Наявність: в наявності
- Одиниця: шт.
- Вага: 2.00 кг
- Тип живлення: акумулятор
- Ширина обробки: 15
- Напруга: 21 Вольт
- Система пуску: кнопка
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Iron Angel |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 150 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
- Цена: 2 400 ₴




