
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ ET-8013
| Головок в наборі | 10 од. |
|---|---|
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | 5 років |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Головки | шестигранні |
| Розмір головок | 10-24 мм |
| Вага | 1,090 кг |
Опис



Призначення
Набір головок з тріскачкою та подовжувачем призначений для монтажу і демонтажу різних різьбових з'єднань. Квадрат 3/8" знадобиться для виконання переважної більшості робіт, пов'язаних з ремонтом обладнання, авто-, мото-, велотехніки, а також інших робіт в побуті та у гаражі кожного автолюбителя чи домашнього майстра.
До набору увійшли найпопулярніші розміри торцевих головок, тріскачка та подовжувач для роботи у важкодоступних місцях.

Зручна та якісна тріскачка
Основою комплекту є тріскачка з посадковим квадратом 3/8”, з перемикачем напрямку та кнопкою для скидання-фіксації головок. Її вигнута форма дозволяє працювати з незручно розташованими кріпленнями.
Надійний храповий механізм на 72 зуби забезпечує плавність ходу та дозволяє працювати в умовах обмеженого простору. Всі елементи виготовлені в Тайвані.
Прогумоване трикомпонентне руків’я збільшує надійність хвату. Тріскачка легко очищається від бруду та мазуту за допомогою звичайної ганчірки.

Довговічність та зносостійкість
Всі інструменти виготовлені з міцної та витривалої Cr-V сталі. Вирізняються тривалим терміном служби, мають запас міцності та стійкі до навантажень. Двошарове нікелеве покриття забезпечує антикорозійні властивості інструментів.

Функціональні головки
У комплекті 26 головок, вони туго сідають на посадковий квадрат тріскачки 3/8", не спадають та щільно прилягають до поверхні кріплення. На кожній головці нанесені насічки для запобігання ковзанню в брудних руках або рукавицях.
Комплектація
Тріскачка 3/8", 72 зуби, реверсивна;
Головка шестигранна торцева 3/8", 10 од.: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм;
Подовжувач 3/8", 150 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Количество в наборе | 12 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 649 ₴





