влевовправо

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА МІНІ-ПИЛА KRAISSMANN 1521 AKS 20 (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗП)
- В наличии
1 013 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAISSMANN 1521 AKS 20 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- Мала вага та невеликі розміри
- Низький рівень шуму
- Міцний корпус
- Захисний кожух
Характеристика:
- Напруга АКБ: 20 В
- Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- Довжина шини: 152 мм.
Комплектація:
- Акумуляторна міні пила KRAISSMANN 1521 AKS 20
- Ключ для монтажу шини та ланцюга
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.8 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Длина полотна | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Общие | |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 013 ₴



