влевовправо

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА KRAISSMANN 3055 AKS-BL 20/2 (БЕЗ АКБ та ЗП)
- В наличии
1 859 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3055 AKS-BL 20/2 належить до бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею та універсальний зарядний пристрій серії M-POWER.
Особливості:
- Напруга АКБ: 20 В
- Швидкість ланцюга: 5 м/сек
- Довжина шини: 305 мм (12 дюймів)
- Ланцюг: 12", 3/8", 0,050", 45 ланок
- Безщіточний мотор
- Маслобак, автозмащування
Комплектація:
- пила акумуляторна KRAISSMANN 3055 AKS-BL 20/2
- пильний ланцюг (2 шт.)
- пильна шина
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 859 ₴



