влевовправо

Гравер (Шліфувально-гравірувальний інструмент) VILMAS 135-MG-211
- В наличии
1 294 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравер VILMAS 135-MG-211 - багатофункціональний інструмент, за допомогою якого можна виконувати безліч операцій, що вимагають тонкого підходу. Гравер VILMAS виконує: свердління, різ, шліфування, точіння, полірування, зачистку.
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 135 Вт
- Кількість обертів: 10 000-32 000 об/хв
Комплектація:
- Гравер Vorskla ПМЗ 135/211
- Пластиковий кейс
- Набір насадок 211 шт
- Керівництво з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 135 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 294 ₴

