
Козли складані 78 см, 2 шт, max навантаження 317 кг INTERTOOL HT-6191
- Нет в наличии
1 300 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6191
| Висота | 78 см |
|---|---|
| Кількість в наборі | 2 шт |
| Максимальне навантаження | 317 кг |
| Вага | 6,000 кг |
ОПИС


Призначення
Складані козли призначені для ремонтних, будівельних робіт, а також стануть у пригоді для домашнього використання.

Функціонал
Чотири широкі опорні ніжки стійко стоять на підлозі та дозволяють встановити будь-яку опорну площину на них для виконання робіт на висоті, 78 см від підлоги. Завдяки двом відкидним упорам з боків, поверхня, що встановлюється зверху, надійно фіксується і не зісковзує з козел.

Конструкція
Легка та, в той же час, міцна конструкція з пластику дозволяє без особливих зусиль транспортувати козли в будь-яке місце. Вони компактно складаються та не займають багато простору під час зберігання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Материал лестницы | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 0.78 м |
- Цена: 1 300 ₴









