влевовправо

КУЛЬТИВАТОР (МОТОБЛОК) KRAISSMANN 6322 BBH 430 4T
- В наличии
10 089 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Культиватор KRAISSMANN 6322 BBH 430 4T - чудовий садовий інструмент для інтенсивного обробітку землі в індивідуальних і приватних господарствах.
Характеристика:
- Тип двигуна: бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм двигуна: 63 куб.см
- Потужність: 2,04 к.с.
- Холостий хід: 3200 об/хв
- Ширина смуги обробки: 430 мм
- Глибина обробки: 200/250 мм
Комплектація:
- Культиватор KRAISSMANN 6322 BBH 430 4T
- Ключі та інші інструменти
- Бачок для палива
- Лійка
- Транспортувальні колеса
- Виносний фільтр
- Інструкція
- Гарантійний талон
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 43 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.04 к. с. |
| Об'єм двигуна | 63 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3200 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 61 мм |
| Вага | 32 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Максимальная ширина обработки | 43 см |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 2.04 л. с. |
| Объем двигателя | 63 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 3200 об/мин |
- Цена: 10 089 ₴









