влевовправо

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА МІНІ-ПИЛА VILMAS 152-CCS-20/2 (2 шини, 2 ланцюга)
- В наличии
2 230 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова міні-пила VILMAS 152-CCS-20/2 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- Мала вага та невеликі розміри
- Низький рівень шуму
- Міцний корпус
- Захисний кожух
Характеристика:
- Напруга АКБ: 20 В
- Ємність АКБ: 2000 мАг
- Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- Довжина шини: 152 мм.
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні-пила VILMAS 152-CCS-20/2
- Дві батареї
- Два ланцюги та дві шини
- Зарядний пристрій
- Ключ для монтажу шини та ланцюга
- Посібник користувача
- Пластиковий кейс
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | VILMAC |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.8 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки включення | True |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 |
| Напруга акумулятору | 20 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Система гасіння вібрації | False |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Додатковий акумулятор | True |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vilmas |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 2 230 ₴




