
Кормоподрібнювач електричний VORSKLA ПМЗ 2703 КП
- В наличии
3 027 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 2700 Вт
- Кількість обертів: 2800 об/хв
- Максимальна продуктивність: 200 кг/г
- Чотири змінних сита з діаметрами отворів: 2, 3, 4, 5 мм
- Збільшений бункер
Комплектація:
- Кормоподрібнювач VORSKLA ПМЗ 2703 КПan>>
- Сітки різного діаметру
- Посібник користувача
- Картонна упаковка:
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18.2 кг |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 2.7 кВт |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Перерабатываемое сырье | Корнеплоды |
| Производительность | 200 кг/час |
| Потребляемая мощность | 2.7 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип привода | Электрический |
| Тип | Зернодробилка-корморезка |
- Цена: 3 027 ₴
