влевовправо

Фарборозпилювач KRAISSMANN 701 FS 3
- В наличии
1 646 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- size:14px">Потужність: 700 Вт
- Об'єм резервуару: 1,2 л
- Максимальна в'язкість: 120 DIN/сек
- Діаметр сопла: 1,0/2,0/3,0 мм (змінні форсунки)
- Продуктивність: 1-1200 мл/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 1.2 літр/хв |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Діаметр сопла | 3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1.2 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Диаметр сопла | 3 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 646 ₴






