
Стрічкова шліфмашина KRAISSMANN 800 BSU 457 (можливість стаціонарного встановлення)
- В наличии
1 965 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 800 Вт
- Швидкість шліфувальної стрічки: 120-260 м/хв
- Розмір шліфувальної стрічки: 76х457 мм
- Можливість стаціонарного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 260 об/хв |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 965 ₴
