
Стрічкова шліфмашина VORSKLA ПМЗ 650/457
- В наличии
1 540 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 650 Вт
- Швидкість шліфувальної стрічки: 250 м/хв
- Розмір шліфувальної стрічки: 76х457 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 250 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 540 ₴
