
Пістолет піскоструминний пневматичний з металевим бачком, дві форсунки INTERTOOL PT-0707
- Нет в наличии
565 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0707
| Тип | пістолет піскоструйний |
|---|---|
| Витрата повітря | 320-400 л/хв |
| Діаметр форсунки | 6 мм |
| Об'єм бачка | 1000 мл |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Робочий тиск | 4-8 атм. |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0,840 кг |
Опис



Призначення
Піскоструминний пістолет призначений для очищення деталей та різних поверхонь від забруднень, корозії, старої фарби тощо. Застосовується на СТО, в автомобільних майстернях, на будівельних майданчиках та в побуті. Також може використовуватись для матування скла, нанесення зображень та ін.

Міцна конструкція
Піскоструминний пістолет має сталевий бачок з міцним різьбовим кріпленням та металевою трубкою для абразиву, виконаний в повністю металевому корпусі. Варто зазначити, що найкраще у ролі абразива використовувати промитий кварцовий пісок або спеціальну абразивну суміш: електрокорунд, купершлак, дріб зі сталі або чавуну та ін.
Дві форсунки металева та керамічна дозволяють працювати більш довготривалий час, оскільки вони найбільше зношуються в процесі роботи.

Зручність у роботі
Завдяки своїм компактним габаритам, легкій конструкції та невеликому об’єму для піску в один літр, інструментом комфортно працювати протягом тривалого часу. Дизайн у вигляді пістолета з курком забезпечує зручність експлуатації. Для підключення до пневмосистеми передбачений фітинг для швидкороз'ємного з'єднання шланга.

Експлуатація інструмента
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю 400 л/хв. та більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 8-10 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Емкость бака распылителя | 1 л |
| Расход воздуха | 400 литр/мин |
| Вес | 0.84 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 565 ₴




