Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль електричний ударний Вітязь ДЕУ- 1300 має два режими роботи : свердління і свердління з ударом. Здатна проробляти отвори не лише в деревині, пластиці, металі, але і цеглині або полегшеному бетоні. Компактна форма, незначна вага і функція реверсу дозволяють здійснювати функцію загвинчування/вигвинчування шурупів.
Технічні характеристики:
Напруга : 230 В
Частота струму : 50 Гц
Потужність : 1300 Вт
Кількість оборотів : 0/2800 об/хв
Діаметр патрона : 13 мм
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Витязь |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
- Цена: 1 035 ₴



