
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1000-125
- В наличии
1 350 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Діаметр диска, мм 125
Різьба шпинделя М14
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 1000
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 11000
Особливості:
зручний корпус;
трипозиційна бічна рукоятка;
Оригінальні С&U підшипники
блокування шпинделя для швидкої заміни круга;
більш ефективна система охолодження;
посилений редуктор.
Болгарка Болгарка Елпром 125-1000 високопродуктивний інструмент побутового класу. Призначений для різання, шліфування, полірування таких матеріалів як камінь, дерево, метал, кераміка. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора (1000 Вт), а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Болгарка Болгарка Елпром 125-1000 зручна в роботі, має невелику вагу і компактну форму корпусу, що сприяє тривалій роботі. Інструмент має ефективну систему охолодження, яка не дасть інструменту перегрітися під час навантаження. Тривалий термін експлуатації та безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Комплектність:
Болгарка Болгарка Елпром 125-1000
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Ключ для зміни диска
Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 1 350 ₴

