
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1000-125E
- В наличии
1 440 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Діаметр диска, мм 125
Різьба шпинделя М14
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 1000
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 2000-11000
Особливості:
Швидке регулювання обертів
Висока потужність
Оригінальні С&U підшипники
Блокування шпинделя
Блокування кнопки ввімкнення.
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ 125-1000Е оснащена надійним двигуном, споживана потужність якого становить 1000 Вт, а швидкість досягати яку може диск, можна відрегулювати від 0 до 11000 об/хв. Навіть при навантаженні обороти залишатимуться стабільними, цю функцію забезпечує константна електроніка. Болгарка Елпром ЕМШУ 125-1000Е - інструмент високої міцності, який допоможе виконати різання, зачистку, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Може працювати зі шліфувальними дисками і відрізними кругами діаметром до 125 мм, також допускається установка дротяної щітки на шпиндель з різьбленням М14, для виконання робіт з очищення або обдирання поверхонь.
Комплектність:
Болгарка Елпром ЕМШУ 125-1000Е
Захисний кожух
Бічна ручка
Ключ для фіксації диска
Посібник з експлуатації
Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 1 440 ₴

