
Машина шліфувальна стрічкова Елпром ЭЛШМ-1210
- В наличии
2 565 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Довжина стрічки, мм 533
Швидкість протягання стрічки, м / хв 120-380
Ширина шліфування, мм 76
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 1210
Частота струму, Гц 50
Особливості:
Ергономічний дизайн
Регулювання швидкості обертання
Швидка заміна шліфувальної стрічки
Можливість стаціонарної роботи
Конструкція передньої частини дає змогу шліфувати у важкодоступних місцях
Передня рукоятка встановлюється в трьох положеннях
Стрічкова шліфмашина ЕЛПРОМ ЕЛШМ-1210 надійний і якісний помічник, призначений для сухого шліфування дерева, пластмаси, металу, шпаклювальної маси, а також фарбованих поверхонь. Двигун потужністю 1210 ват забезпечує швидкість руху стрічки в 380 метрів/хвилину, що дозволить досить швидко обробляти поверхні. Стрічкова шліфувальна машина ЕЛПРОМ ЕЛШМ-1210 оснащена дуже зручною кнопкою пуску з можливістю зафіксуватися у ввімкненому положенні, що дуже зручно при тривалій роботі.
Електронне регулювання обертів за допомогою спеціального регулювального коліщатка, вбудованого в корпус інструменту, дає змогу вибрати оптимальну швидкість протягання стрічки від 120 до 380 метрів/хвилину, залежно від оброблюваного матеріалу.
Також для комфортної експлуатації в стрічковій шліфувальній шліфувальній машині ЕЛПРОМ ЕЛШМ-1210 передбачено спеціальний регулювальний гвинт для точного центрування шліфувальної стрічки на напрямних роликах. Затискний важіль дає змогу швидко і без використання додаткового інструменту замінити і надійно закріпити шліфувальні стрічки.
Комплектність:
Стрічкова шліфмашина Елпром ЕЛШМ-1210
Пилозбірний мішок
Металева рамка
Струбцини для стаціонарного кріплення (2 шт)
Шліфувальна стрічка
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Потребляемая мощность | 1210 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина ленты/листа | 533 мм |
| Ширина ленты/листа | 76 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 565 ₴
