
Висоторіз телескопічний 2 в 1 INTERTOOL HT-3115
- В наличии
990 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-3115
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
|---|---|
| Довжина леза | 350 мм |
| Інструменти | пила по дереву |
| Тип | ручний, телескопічний |
| Довжина | до 5 м |
| Вага | 2,579 кг |
ОПИС



Призначення
Висоторіз являє собою пилку по дереву, до якої надійно кріпиться спеціальна телескопічна штанга. Тепер омолоджувати та оздоровлювати дерева, формувати крону і регулювати ріст дерев можна навіть на великій висоті та без драбини! Ручка висоторіза розкладається на 5 метрів, що значно перевищує висоту звичайного садового дерева. Її довжину регулюють за допомогою фіксаторів на штанзі.

Функціональність
Вигнута пилка знімається та перетворюється на ручну пилу з товстою та зручною ручкою. Пиляє гілки акуратно та не заминає волокна дерева, що сприяє швидкому загоєнню рубців. Зубці спрямовані в бік оператора, пиляють «на себе», тим самим зменшують ймовірність викривлення чи руйнування інструмента.
З обох боків є спеціальні гачки, які не дають зісковзнути пилці з гілки, що актуально при роботі на висоті. Ці гачки також можна використовувати як невеликі леза – швидко зрізати пагін, листя, мох тощо.

Комфорт в роботі
Пиляти гілки легко і зручно. Телескопічна ручка виготовлена з міцного алюмінієвого профілю, не навантажує руку оператора. Мало того, що цим висоторізом можна працювати на великій висоті та не втомлюватися, він ще дозволяє уникати незручних положень та затерплої спини!
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип | Ручная пила |
| Длина полотна | 350 мм |
| Наличие телескопической штанги | Да |
- Цена: 990 ₴







