
Висоторіз–сучкоріз телескопічний 2 в 1 INTERTOOL HT-3116
- В наличии
990 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-3116
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
|---|---|
| Довжина леза | 320 мм |
| Інструменти | сучкоріз, пилка по дереву |
| Тип | ручний, телескопічний |
| Довжина | до 3,75 м |
| Максимальний діаметр різу | 20 мм |
| Вага | 2,417 кг |
ОПИС



Можливості
Цей універсальний садовий інструмент поєднує в собі пилку по дереву та гілкоріз. Призначений для формування крони дерев, спилювання гілок та пагонів у важкодоступних місцях та на великій висоті, діаметром до 20 мм.

Зручність
Людина абсолютного будь-якого зросту зможе обрізати гілки, не використовуючи драбину, а також дотягнутися до найскладніших ділянок та кущів.
Ви не помітите, як важка робота перетворитися в задоволення. Висоторіз легкий, виготовлений з міцного алюмінію, не навантажує спину й не втомлює.

Ефективна робота
Лезо гілкоріза з унікальною геометрією, лінія зрізу виходить рівною і не заминає волокна дерева. Зручно заготовлювати саджанці або обрізати молоді пагони. Механізм ручний штанговий легко приводиться в дію за допомогою товстого шнура та в один натиск моментально відсікає гілки.
Пилка висоторіза ріже чисто та призначена спеціально для робіт на великій висоті. Вигнута форма забезпечить повне захоплення гілки. Форма і розташування зубців дозволяють легко проходити деревину, без ризику зігнутися або зламатися.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип | Ручная пила |
| Длина полотна | 320 мм |
| Наличие телескопической штанги | Да |
- Цена: 990 ₴






