
Фарбопульт пневматичний LVLP BRONZE професійний INTERTOOL PT-0135
- В наличии
999 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0135
| Гарантія | 3 роки |
|---|---|
| Робочий тиск | до 1.5 атм. |
| Витрата повітря | 170-200 л/хв |
| Діаметр форсунки | 1.8 мм |
| Об'єм бачка | 600 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | метал |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,875 кг |
| Об'єм | 0,004263 куб.м |
ОПИС
Фарбопульт PT-0135 створено за технологією LVLP, завдяки чому досягається максимальний коефіцієнт перенесення ЛФМ на поверхню (до 92%) та економно витрачаються дорогі матеріали. Робочий тиск на вході становить 1,5 атм, витрата повітря у межах 170-200 л/хв. Форсунка діаметром 1,8 мм дозволяє працювати з дуже в'язкими матеріалами, а бачок виготовлений з металу, легко витримує вплив навіть самих агресивних сумішей. Об'єм бачка - 600 мл, розташування - верхнє. Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати усі можливості інструменту та забезпечує максимальний комфорт в роботі.
Особливості:
- Відмінний результат фарбування, невелика витрата повітря та значне зниження втрат на перерозпил;
- Можливість зручного та точного регулювання повітря;
- Форсунка діаметром 1,8 мм дозволяє використовувати лакофарбові матеріали в'язкої консистенції;
- Бачок з металу дає можливість працювати з особливо агресивними сумішами;
- Невелика вага та ергономічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр сопла | 1.8 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.6 л |
| Рабочее давление | 1.5 бар |
| Расход воздуха | 200 литр/мин |
| Вес | 0.875 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 999 ₴





