
Фарбопульт пневматичний HP, форсунка 1.5 мм, верхній пластиковий бачок 600 мл, 5 bar INTERTOOL PT-0204
- В наличии
349 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0204
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Робочий тиск | до 5 атм. |
| Витрата повітря | 130-190 л/хв |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Об'єм бачка | 600 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вага | 0,540 кг |
ОПИС
Фарбопульт пневматичний INTERTOOL PT-0204 — гарний вибір для нескладних фарбувальних робіт. Фарбувальний пістолет сконструйований за технологією НР (High Pressure) - використання високого тиску за відносно низької витрати повітря. Так, при робочому тиску до 5 Атм на вході та діаметрі форсунки 1,5 мм, його витрата повітря коливається між 130 і 190 л/хв. Він відмінно впорається з побутовими фарбувальними завданнями і може застосовуватися з більшістю видів ЛФМ. Нескладна конструкція обумовлює простоту і ефективність в експлуатації. Об'єм пластикового бачка з верхнім розташуванням складає 600 мл. Факел розпилення може бути пласким чи овальним.
Особливості
Підходить майже для будь-яких типів ЛФМ;
Висока швидкість переносу фарби на поверхню;
Плаский і овальний факел;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр сопла | 1.5 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.6 л |
| Рабочее давление | 5 бар |
| Расход воздуха | 190 литр/мин |
| Вес | 0.54 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 349 ₴





