
Фарбопульт пневматичний HP, форсунка 1.5 мм, нижній металевий бачок 1000 мл, 5 бар INTERTOOL PT-0211
- В наличии
499 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0211
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Робочий тиск | до 5 атм. |
| Витрата повітря | 130-190 л/хв |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Об'єм бачка | 1000 мл |
| Розташування бачка | нижнє |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вага | 0,734 кг |
ОПИС
Фарбопульт пневматичний INTERTOOL PT-0211 відмінний помічник для проведення різноманітних фарбувальних робіт. Він компактний і має ергономічний дизайн – це забезпечує комфорт під час роботи з інструментом. Бачок об'ємом 1000 мл у РТ-0211 має нижнє розташування і виготовлений з металу. Діаметр форсунки у даної моделі складає 1,5 мм, а витрата повітря – 130-190 мл. Робочий тиск сягає 5 атм. Фарбувальний пістолет INTERTOOL PT-0211 оптимально підходить для виконання фарбувальних робіт, де якість нанесення не важлива, але важлива швидкість і ефективність.
Має плаский і овальний факели;
Технологія НР дозволяє досягти дуже високої швидкості повітряного потоку, а, відповідно, і високої швидкості покриття;
Дуже тонке регулювання факела фарбування;
Бачок фарбопульта зроблений з металу — це забезпечує міцність і довговічність експлуатації інструмента.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр сопла | 1.5 мм |
| Емкость бака распылителя | 1 л |
| Рабочее давление | 5 бар |
| Расход воздуха | 190 литр/мин |
| Вес | 0.734 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 499 ₴
