
Фарбопульт пневматичний HP MINI, форсунка 0.5 мм, верхній металевий бачок 200 мл, 5 бар INTERTOOL PT-0303
- В наличии
399 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0303
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Робочий тиск | до 5 атм. |
| Витрата повітря | до 130 л/хв |
| Діаметр форсунки | 0.5 мм |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Об'єм бачка | 200 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | метал |
| Вага | 0,360 кг |
ОПИС
Пневматичний фарбопульт INTERTOOL PT-0303 відмінно зарекомендував себе як бюджетну модель для проведення фарбувальних, тонувальних в лакувальних робіт на невеликих за площею поверхнях. Він сконструйований за технологією НР (High Pressure) - використання високого тиску з відносно низькою витратою повітря. Працювати з РТ-0303 зручно і легко за рахунок ергономічності дизайну і простоти конструкції. Фарбопульт оснащений металевим бачком ємністю 200 мл, верхнім розташуванням і можливістю регулювання кута нахилу на 360°. Дана модель дуже економічна. За робочого тиску до 5 Атм, витрата повітря не перевищує 130 л/хв. Форсунка діаметром 0,5 мм забезпечує рівномірне нанесення ЛФМ овальним факелом.
Особливості
Овальний факел;
Бачок з металу;
Регульований кут нахилу бачка на 360°;
Ідеально підходить для тонування, покриття лаком і фарбування невеликих поверхонь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр сопла | 0.5 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.2 л |
| Рабочее давление | 5 бар |
| Расход воздуха | 130 литр/мин |
| Вес | 0.36 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 399 ₴
