
Пістолет для нанесення штукатурки пневматичний, три форсунки: 4, 6, 8 мм, INTERTOOL PT-0401
- В наличии
900 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0401
| Тип | штукатурний розпилювач |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Витрата повітря | 225-400 л/хв |
| Діаметр форсунки | 4; 6; 8 мм |
| Діаметр шланга | 12 мм |
| Об'єм бачка | 6000 мл |
| Матеріал бачка | метал |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Робочий тиск | до 6 атм. |
| Вага | 1,308 кг |
ОПИС



Призначення
Штукатурний розпилювач РТ-0401 використовується для нанесення штукатурки, в тому числі декоративної, на найрізноманітніші поверхні. Пістолет із великим містким бачком на 6 літрів дозволяє проводити масштабні роботи. Інструмент підходить як новачкам, так і професіоналам.

Функціонал
Завдяки своїй зручній конструкції, процес нанесення штукатурних розчинів відбувається максимально зручно, без випадіння суміші з ковша. Зручна ручка для утримання бункера дозволяє комфортно працювати зі стінами та будь-якими іншими поверхнями.
В конструкції пневматичного пістолета передбачено можливість перекриття подачі повітря, а також регулювання подачі матеріалу. У комплект входять три латунні форсунки діаметром 4, 6, 8 мм для використання з розчинами різної в'язкості.

Можливості
Цей штукатурний розпилювач скорочує час обробки поверхонь, також ви позбавитеся необхідності використання додаткового ручного інструменту (кельм, шпателів, будівельних ковшів, тощо).
Пістолет штукатурний забезпечує високу продуктивність завдяки швидкому та якісному нанесенню розчину. При цьому економиться витрата матеріалу, оскільки технологія розпилення дозволяє накладати тонший шар.

Експлуатація інструменту
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск 6-8 атм, з продуктивністю 350 л/хв та більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 8-10 мм. Для підключення до пневмосистеми передбачений фітинг для швидкороз'ємного з'єднання шланга.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр сопла | 8 мм |
| Емкость бака распылителя | 6 л |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 400 литр/мин |
| Вес | 1.308 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 900 ₴








