
Снігоприбиральник бензиновий самохідний, 5.5 к.с. / 4 кВт, INTERTOOL SN-5500
- Нет в наличии
21 500 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SN-5500
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
|---|---|
| Об'єм двигуна | 163 куб.см |
| Потужність | 5.5/4100 к.с./Вт |
| Тип приводу | самохідна |
| Тип запуску | пусковий трос |
| Кількість швидкостей | 5 вперед/2 назад |
| Діаметр шнека | 298 мм |
| Ширина захвату | 560 мм |
| Висота захоплення | 510 мм |
| Дальність викидання | 10-15 м |
| Кут повороту жолоба | 180 °С |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | бензин з октановим числом АІ-92 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 75,000 кг |
ОПИС
Звичайно, розчистити невелику площу за допомогою лопати під силу майже кожному. Але що робити, якщо снігу випало надто багато і для його прибирання однієї ручної сили замало, чи ж для цього доведеться витратити півдня свого часу, який можна було б витратити на ігри з дітьми, перегляд улюбленої телепередачі чи зустрічі з друзями?
Снігоприбиральник SN-5500 – самохідна машина (привід на колеса). Має широкі колеса з глибоким протектором, 7 передач (в тому числі 2- заднього ходу), а також шнек (для розбивання залежалого снігу, ожеледі і кучугур). Це робить його універсальним помічником не тільки для прибирання від свіжого снігу невеликих площ, а також для очищення від залежалого снігу під’їздів до будинку, дачі, очищення від «стоптаного» снігу, а також легкого прибирання кучугур.
Переваги снігоприбиральної машини SN-5500:
- Потужний 4-тактний бензиновий двигун адаптований для роботи за низьких температур;
- Багатоступінчата коробка передач (5 передніх, 2 задніх) забезпечує високу маневреність і робить можливим прибирання снігу на схилах;
- Завдяки потужності у 5,5 кінських сил, достатньо лише вказувати напрямок прибирання, не докладаючи жодних додаткових зусиль для її пересування;
- Завдяки вазі в 75 кг і маючи високі, широкі колеса з глибоким протектором, самохідна снігоприбиральна машина SN-5500 майже самостійно розбиває і прибирає сніговий наст;
- Можливість регулювання напрямку відкидання снігу на 180˚;
- Розтруб для відкидання снігу не забивається, не іржавіє та не замерзає навіть у холодну погоду.
Снігоприбиральник SN-5500 – дуже функціональний і здатен розчистити територію дачі, під’їзди до неї, внутрішнє подвір’я приватного сектора, велику автостоянку, майданчик магазину, дорожній проїзд, паркові доріжки тощо. Завдяки маневреності, потужному двигуну в 4.1 кВт, модернізованому шнеку, робочій ширині захвату 560 мм і робочій висоті захвату - 510 мм, снігоприбиральник SN-5500 легко впорається з великими кучугурами чи залежалим снігом.
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 75 кг |
| Ширина захвата | 560 мм |
| Высота захвата | 510 мм |
| Дальность выброса | 15 м |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | Intertool |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Состояние | Новое |
| Тип запуска | Ручной |
| Количество передач | 5 вперед/2 назад |
| Мощность двигателя, л.с. | 5.5 |
| Мощность двигателя, Вт | 4100 |
- Цена: 21 500 ₴



