
Болгарка Spektr 180/2200
- В наличии
1 305 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Опис
Болгарка Spektr SAG-2200 застосовується для відрізних робіт, сухого шліфування дерева, пластмаси, металу, шпаклівкової маси, а також пофарбованих поверхонь. У шліфувальній машині використовується диск діаметром 180 мм. Встановлений потужний двигун 2200 ватів, цей параметр визначає продуктивність електроінструменту, у представленій моделі вона становить 11 000 обертів на хвилину. Дуже висока потужність забезпечує можливість тривалої безперервної роботи, а також високу ефективність використання.
Залежно від типу проведених робіт, може приєднуватися додаткова ручка, яка легко монтується. Особливу увагу треба приділити системі швидкого доступу до щіток, яка успішно реалізована в Spektr SAG-2200. Завдяки їй, що вийшли з ладу щітки, можна швидко та просто замінити, у комплекті постачання надається додатковий комплект щіток.
Технічні характеристики болгарка Spektr SAG-2200
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 2200 ватів
- Діаметр диска — 180 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Блокування кнопки вмикання — є
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 3, 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Спектр |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 305 ₴








