
Шліфмашина ексцентрик Білорусмаш 1050 Вт з регулюванням оборотів
- В наличии
1 260 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Опис
Ексцентрикова шліфмашина Беларусмаш БОШ-950 — це потужний інструмент для шліфування поверхонь.Шліфувальна платформа має діаметр 125 мм. під відповідні шліфувальні круги, які закріплюються завдяки липучці.В цьому ексцентриці передбачені під'єднання пилососа або спеціального пилу збірника для зменшення пилу в робочій зоні.Інструмент має зручну форму, а органи керування розміщені в інтуїтивно зрозумілих місцях.
Особливості:
Висока потужність
Виготовлений із високоякісних матеріалів
Зручний у роботі
Характеристики:
Споживана потужність 950.0 (Вт)
Максимальна кількість обертів 14000.0 (об/хв)
Живлення Мережа 220 В
Діаметр шліфувальної платформи 125.0 (мм)
Блокування кнопки увімкнення
Комплектація:
Ексцентрикова шліфмашина Беларусмаш БОШ-950
Інструкція
Паковання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Беларусмаш |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 15000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 260 ₴

