влевовправо

Шліфмашина ексцентрик Мінськ 950 Вт
- В наличии
945 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Орбітальна шліфмашина Мінськ МОШ-950 — це потужний інструмент для шліфування поверхонь. Шліфувальна платформа має діаметр 125 мм. під відповідні шліфувальні круги, які закріплюються завдяки липучці. У цьому ексцентрику передбачено під'єднання пилососа або спеціального пилозбірника для зменшення кількості пилу в робочій зоні. Інструмент має зручну форму, органи керування розміщені в інтуїтивно зрозумілих місцях. Купити ексцентрик Мінськ МОШ-950 Ви можете в нашому магазині.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Ексцентрикова шліфмашина Мінськ МОШ-950
- Шліфувальний лист
- Пилозбірник
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minsk |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 14000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 945 ₴





