Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ ET-6003
| Габаритні розміри | 260х220х40 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розмір головок | 4-10 mm; 5/32-3/4" |
| Квадрат | 3/8"; 1/4" |
| Кількість одиниць в наборі | 43 од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Вага | 1,450 кг |
| Об'єм | 0,002236 куб.м |
ОПИС
Компактний набір інструментів ET-6003 INTERTOOL з 43 одиниць з квадратами 3/8" та 1/4'' виконаний з надміцної хром-ванадієвої сталі. Це незамінна річ для власників транспортних засобів та гарне доповнення до арсеналу ручного інструменту будь-якого майстра. Надійна, компактна упаковка легко розміститься в багажному ящику будь-якого мотоцикла або моторолера.
Виконані інструменти з надміцної хром-ванадієвої сталі.
Компактна і зручна упаковка-органайзер.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Количество ключей в наборе | 43 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 815 ₴




