влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 180 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 1000 - 32000 об/хв |
| Вага | 0,5 кг (Без шнура та патрона) |
| Діаметр свердління | максимум - 3,2 мм |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,1 м/с^2 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Гнучкий Вал | Є |
| Кейс | 1 шт |
| Шестигранник | 1 шт |
| Ключ | Рожковий 1 шт |
| Цанги | 5 шт |
| Кількість насадок у комплекті | 76 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 590 ₴








