Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пилка Procraft PGS256 ― це ідеальний інструмент для роботи з ДСП, ДВП, дерев'яними конструкціями, ламінатом, композитними матеріалами та іншими. Він стане незамінним інструментом у домашньому господарстві або в професійній діяльності.
Торцювальна пила Procraft PGS256, купити яку ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків, має такі переваги:
- лазерну направляючу, завдяки якій процес розпилу стане ще комфортнішим;
- подвійну систему видалення пилу, завдяки якій ви працюватимете в чистоті;
- функцію протягання;
- функцію блокування шпинделя.
Якщо говорити про характеристики пилки, то вони такі:
- потужність: 2000 Вт;
- висота: 30 мм;
- кількість зубів: 40;
- напруга: 220 ― 240 В;
- глибина пропилу: 90 мм.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Вага | 14 кг |
| Плавний пуск | Нет |
| Кут нахилу | 45° |
| Глибина пропила | 90 мм |
| Розмір диска | 255 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Клас захисту | II |
| Висота | 30 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Лазер | Class 2, P - 1mW, 650 nm |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 340х90 мм; 0° х 45° - 340х45 мм; 45° х 0° - 240х90 мм; 45° х 45° - 240x45 мм |
| Захист від випадкового включення | Є |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Диск | 1 шт |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Струбцина | 1 шт |
| Шестигранник | 2 шт |
| Щітки | 2 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 255 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Лазерный маркер | Да |
- Цена: 9 975 ₴






